Restaurace s Itálií v duši i na talíři
122
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-122,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.4,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
a

O NÁS

A tavola non si invecchia
U stolu nezestárnete
t

CASTELLANA TRATTORIA

Být Italem je o lásce k jídlu a vínu, ale také o lásce ke každému momentu s rodinou a přáteli. Žijeme život intenzivně, všemi smysly a s plejádou emocí. Castellana trattoria je ostrůvkem Itálie, který jsem se svou ženou vytvořil uprostřed Brna, plný italských vůní, chutí a s atmosférou, co svádí k požitkářství.

 

Castelnovo ne’ Monti je bohatý kraj mého dětství. Od místních farmářů jsme měli vždy to nejjemnější maso, s dědou a tátou jsem chodil na lov i muškařit, díky našemu sousedovi jsem propadl chuti lanýžů a s babičkou jsem se učil, jak z toho nejlepšího, co nám náš kraj dal, uvařit ještě lepší jídlo.

 

Láska k jídlu s člověkem roste, jen každý ji směřujeme trochu jinou cestou. Já chodil na kurzy vaření objevovat nové chutě i kuchařské postupy a doma pak vařil pro přátele a rodinu. Po dvaceti letech přišla ta chvíle splnit si sen. Sen, co můžete ochutnat!

SERGIO BELLINI

a

Italské jídlo je o kráse dobrých surovin

Prohlédněte si naše menu